BFM 89.9

HIGHLIGHTS  GE15
Podcast  >  Night Shift  >  Bila Larut Malam  >  Kereta Mainan, Bukan Mainan

Kereta Mainan, Bukan Mainan

Nazim Badruddin | Fazrul Nizam (Tok Janggut)

14-Sep-17 00:00

Kereta Mainan, Bukan Mainan

Kalau disebut Hot Wheels, mereka yang berpeluang bermain dengan kereta replika mainan itu akan terkenang dengan zaman silam mereka semasa kecil. Namun, seperti pelbagai lagi hobi masa kini, Hot Wheels tidak lagi terhad hanya kepada kanak-kanak. Orang dewasa juga menggilai hobi ini, dan mengumpulnya. Bila Larut Malam berkunjung ke sesi pertemuan penggemar Hot Wheels, dan meneroka bagaimana orang dewasa memanfaatkan hobi mereka ini, sama ada mengumpul dan menjual semula, ataupun mengubahsuainya.


This and more than 60,000 other podcasts in your hand. Download the all new BFM mobile app.

Categories: 

Tags:  Hot WheelsHot Wheels collectorsHot Wheels customisationtrading


Share this podcast




Play / Pause

Listen now : The Pulse

Today’s Shows



6:00 AM

The 6AM Stretch

7:00 AM

World Market Watch

7:15 AM

Morning Brief

8:00 AM

The Breakfast Grille

Kellee Kam, CEO, Alliance Bank

8:30 AM

Morning Brief

9:00 AM

Opening Bell

9:35 AM

The Property Show

10:05 AM

Open For Business

Sharian Raj, Co-founder and CEO, Senang Insurance

11:05 AM

HerVantage

Karen Barnes , Founder and Principle of Karen Barnes Dance

12:00 PM

Enterprise Biz Bytes

1:00 PM

The Breakfast Grille Repeat

Kellee Kam, CEO, Alliance Bank

2:05 PM

Live & Learn

Commemorating the 120th Birth Anniversary of Tunku Abdul Rahman

3:05 PM

Earth Matters

Wild about Wetlands Part 2: Using Wetlands Wisely

4:05 PM

Health & Living

Public Health: Why Are More Mothers Dying in Childbirth?

5:00 PM

The Evening Edition

5:35 PM

Today On Twitter

6:05 PM

Inside Story

7:05 PM

The Evening Edition

7:35 PM

Popcorn Culture

8:00 PM

Cruise Control

Daniel Fernandez, dsf.my | Ariff Roose | Richard Bradbury

10:00 PM

The Pulse